Вознесенск - один из наиболее больших промышленных, культурных и исторических центров Николаевской области. Город был основан в 1795р. Царицей Екатериной ІІ и названо в честь церковного праздника - Вознесения Господнего. Расположен город в южной части Украины в центре Николаевской области. Климат в регионе - континентальный. Население города составляет 40,6 тыс. жителей.
История города начинается с ХV века, богатая выдающимися событиями и памятными датами. Вознесенщина живописная и интересная пространствами, красотой ландшафтов, историческим наследием, подарит туристам - путешественникам яркие впечатления, заряд бодрости и здоровья.
У Вознесенську вироблятимуть енергію з відходів
Фонд Східна Європа та міжнародна телекомунікаційна компанія Telenor надали грант ГО «Агентство економічного розвитку м. Вознесенська» на впровадження комплексної системи поводження з твердими побутовими відходами та застосування енергоефективних технологій.
Благодаря внедрению передовых технологий в сфере сбережения и экономного использования энергии город Вознесенск стал членом Ассоциации энергосберегающих городов Украины. Как сообщили в пресс-службе горисполкома, этому предшествовала серьезная работа по внедрению энергосберегающих технологий. По словам городского головы Вознесенска Юрия Гержова, только те города, которые на сегодняшний день внедряют энергосберегающие технологии и освобождаются от газовой зависимости, могут выстоять при нынешнем экономическом кризисе.

> Информационно-публицистический еженедельник > Здоровье

 

Экономика
Культура
Общество
Политика
Происшествия
Спорт
Технологии
Здоровье
 

Здоровье

Наше місто відвідав міжнародний експерт по здоровому способу життя
Що ми знаємо про СНІД?
За здоров’ям приходьте до нас

Що ми знаємо про СНІД?

У травні 1988 року Всесвітня асамблея охорони здоров’я оголосила 1 грудня Всесвітнім днем боротьби зі СНІДом. Цей день став однією з визначних дат, що щороку відзначається на різних рівнях. В нинішньому році за ініціативи департаменту молодіжної політики Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту з 20 листопада Управління у справах сім’ї та молоді Миколаївської облдержадміністрації разом з обласним Центром ресоціалізації наркозалежної молоді «Твоя перемога» розпочав реалізацію акції до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом в Миколаївській області. Мета даної акції – профілактика ВІЛ-інфекції та СНІДу серед учнівської та студентської молоді, визначення факторів, що сприяють або перешкоджають цієї проблеми; пропаганда здорового способу життя серед молоді; формування культури і свідомості, вироблення навичок планомірної поведінки; формування загальнолюдський цінностей; співчуття, співпереживання, готовності прийти на допомогу, сприяти у вирішенні термінових проблемних ситуацій.


Одним із заходів в рамках реалізації акції було анкетування молоді з метою соціологічного вивчення обізнаності шкільної та студентської молоді з питань проблеми ВІЛ/СНІДу. Розробкою анкети, анкетуванням та обробкою, анкетних даних зайнялася організаційна група, до складу якої увійшли Соловйов Ю.М. – директор МОЦРНМ «Твоя перемога», Шпичка В.В. – нарколог, Ярошенко А.С. – психолог, Гречишников О.І. – соціальний працівник. Результати анкетування показали наскільки молодь обізнана в цьому питанні.


З 250 опитаних 248 впевнені, що вірус імунодефіциту людини передається статевим шляхом, всі учасники стовідсотково знають, що ВІЛ передається при спільному користуванні шприцами, голками для ін’єкцій, іншим медичним інструментаріями та при татуюванні спільними голками. Практично всі правильно відповіли на питання анкети щодо можливості передачі ВІЛ від вагітної матері до дитини. Наша молодь також обізнана в тому, при яких обставинах ВІЛ не передається від уражених вірусом людей. Але по ряду питань виявилась деяка невпевненість у відповідях. Скажімо, відмітка «Не знаю» була зроблена основною масою анкетованих в клітинках навпроти питань: чи можна дізнатися по зовнішньому вигляду чи людина хвора на СНІД; чи може ВІЛ – інфікована людина тривалий час залишається здоровою;чи існують ліки, які звільняють людину від ВІЛ.


Аби дати детальні відповіді на ці питання та ще раз порушити проблему толерантного ставлення до ВІЛ – інфікованих організаторами акції 5 грудня в приміщенні кінотеатру «Україна» м. Вознесенська було проведено освітньо – виховну конференцію «СНІД – проблема сучасності». На конференцію запросили школярів 10-х класів, які мали змогу отримати детальні відповіді спеціалістів на питання, що їх хвилювали, переглянути науково-популярні фільми, послухати пісні у виконанні студентки Вознесенського аграрного коледжу Стинко Олени, були збентежені перечитаними віршами та елементами театралізації.Зал кінотеатру був прикрашений плакатами на тематику ВІЛ/СНІДу – це роботи студентів Вознесенського коледжу. Напередодні Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом викладачем Губаревою С.Є. серед студентів було проведено конкурс плакатів. На конкурс було представлено 15 робіт. Переможцем стала студентка 29 групи спеціальності Землевпорядкування Паницька Алла. Всі учасники конференції прийшли до висновку, що вірус не обирає свою жертву, йому все одно, кого вбивати: хай навіть це зовсім безневинна дитина. Цю розмову варто було починати, і про СНІД сьогодні все треба знати. «Поінформованість» - ось гасло боротьби зі СНІДом. Хвороба – не вигадка, не страшна казка. Це – реальна загроза для всіх і ми не маємо права ігнорувати цю проблему, вважаючи, що вона ніколи не торкнеться нас.

 

Спорт

Відкриття Академії східних єдиноборств
Також відбулося відкриття Школи східних єдиноборств. Дуже гарне, сяюче новизною приміщення і спортивні зали. Тепер діти..
Увага!!! «Велика козацька регата»!
Дитячо-юнацька козацька морська школа «Сокіл» під егідою Українського реєстрового козацтва, в межах програми «100..
Спортивні танці
16-18 лютого відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс по спортивним танцям. У числі українських клубів танцювальний клуб..
Презентація плавального басейна
В четвер в сесійній залі міської ради відбулася презентація проекту плавального басейну, який представив керівник..
ФК «Зелений Гай – 95»
20 вересня 2007 р. у місті Родимне Польща проходив традиційний міжнародний турнір з футболу серед юнаків 1993 р.н...

 

Экономика

В городе создан общественный бюджетный совет
В ноябре 2006 г., в городе Вознесенске начал свою работу общественный бюджетный совет. Инициатива создания данного объединения принадлежит общественной организации « Агентство экономического развития г. Вознесенск» которая при тесном сотрудничестве..
В м. Вознесенську підписано Меморандум щодо забезпечення прозорості бюджетного процесу
З метою забезпечення участі громадськості міста у формуванні місцевого бюджету, забезпечення прозорості місцевих фінансів та врахування пропозицій від жителів міста стосовно використання бюджетних коштів було підписано Меморандум щодо забезпечення..
Шановні підприємці!
З метою підтримки в місті розвитку малого бізнесу створено юридичну особу – Вознесенський міський Фонд підтримки малого підприємництва. Основною метою даного фонду є надання повторної фінансової допомоги суб’єктам малого бізнесу, які є учасниками..
Соціальне замовлення як механізм вирішення соціальних проблем
В житті міста є дуже багато соціальних проблем на вирішення яких не завжди в місцевому бюджеті знаходяться кошти, тому варто чітко визначати пріоритети розподілу фінансових ресурсів громади. З метою визначення пріоритетних напрямків розподілу..
Що в місті будувати?
Всі ми, мешканці міста, спостерігаємо за тим, як наше місто розвивається, будуються нові об’єкти, зростають нові житлові квартали, покращується благоустрій та зовнішній вигляд міста. На протязі останніх років містобудівна діяльність в м...
Миколаївське РВ провело засідання Секції з питань соціально-економічного розвитку
12 березня Миколаївське РВ АМУ спільно з Вознесенською міською радою провело засідання Секції з питань соціально-економічного розвитку Миколаївського РВ на тему: «Системи управління якістю. Застосування ISO 9001:2000». Для участі у засіданні..
Звіт
Звіт про базове відстеження результативності регуляторного актуНазва регуляторного акту : «Про встановлення земельних сервітутів та визначення плати за них»Виконавець заходів з базового відстеження результативності : Фінансове управління..

 

Общество

В місті створено громадську раду з питань житлово-комунального господарства!
З 10 лютого в місті розпочала свою роботу громадська рада з питань житлово-комунального господарства. Створення даної ради стало можливим завдяки реалізації проекту громадської організації «Агентство економічного розвитку м. Вознесенська», в рамках..
УВАГА КОНКУРС !!!!!
Вознесенська міська рада оголошує про початок грантового конкурсу, фінансування якого здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету в рамках програми „Соціального інвестування міста Вознесенська на 2006 р.”ЗАГАЛЬНИЙ ГРАНТОВИЙ ФОНД СКЛАДАЄ 50 000..
Учитель року
Учитель - це не лише почесне звання. Справжній учитель - це покликання. Саме для того, щоб визначити найкращих вчителів і проводиться традиційний щорічний конкурс «Учитель року».У міському конкурсі «Учитель року-2007» взяли участь вчителі..
Результати проведення соціологічного дослідження «Перешкоди та прояви корупції на шляху здійснення безоплатної приватизації землі громадянами»
У серпні 2007 р. Вознесенською міською громадською організацією «Агентство економічного розвитку м. Вознесенська» було проведено соціологічне опитування. Опитування проводилось в рамках реалізації проекту «Протидія корупції в сфері управління..
Проведення днів довкілля у Вознесенську
Розпорядження міського голови № 28-р з метою поліпшення санітарного стану міста, очищення його від стихійних сміттєзвалищ після осінньо-зимового періоду, наведення належного порядку на прилеглих територіях підприємств, установ, організацій, на..
Не словом, а ділом
У рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» ЗОШ № 8 взяла активну участь в посадці нових дерев. Шкільне лісництво «Зелений гомін» зовсім юне, але є наставники – фахівці лісового господарства, які завжди допоможуть і підтримують не лише словом, а й..
Муніципальний розвиток громадян
З 23 по 25 квітня наше місто відвідали експерти Муніципальної програми врядування та сталого розвитку Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (МПВСР/ПРООН) Ірина Скалій – експерт з врядування та сталого розвитку та Леонід Туловський –..


Добавить комментарий!