Вознесенск - один из наиболее больших промышленных, культурных и исторических центров Николаевской области. Город был основан в 1795р. Царицей Екатериной ІІ и названо в честь церковного праздника - Вознесения Господнего. Расположен город в южной части Украины в центре Николаевской области. Климат в регионе - континентальный. Население города составляет 40,6 тыс. жителей.
История города начинается с ХV века, богатая выдающимися событиями и памятными датами. Вознесенщина живописная и интересная пространствами, красотой ландшафтов, историческим наследием, подарит туристам - путешественникам яркие впечатления, заряд бодрости и здоровья.
У Вознесенську вироблятимуть енергію з відходів
Фонд Східна Європа та міжнародна телекомунікаційна компанія Telenor надали грант ГО «Агентство економічного розвитку м. Вознесенська» на впровадження комплексної системи поводження з твердими побутовими відходами та застосування енергоефективних технологій.
Благодаря внедрению передовых технологий в сфере сбережения и экономного использования энергии город Вознесенск стал членом Ассоциации энергосберегающих городов Украины. Как сообщили в пресс-службе горисполкома, этому предшествовала серьезная работа по внедрению энергосберегающих технологий. По словам городского головы Вознесенска Юрия Гержова, только те города, которые на сегодняшний день внедряют энергосберегающие технологии и освобождаются от газовой зависимости, могут выстоять при нынешнем экономическом кризисе.

> Информационно-публицистический еженедельник > Здоровье

 

Экономика
Культура
Общество
Политика
Происшествия
Спорт
Технологии
Здоровье
 

Здоровье

Наше місто відвідав міжнародний експерт по здоровому способу життя
Що ми знаємо про СНІД?
За здоров’ям приходьте до нас

За здоров’ям приходьте до нас

В 2005 році в рамках соціального замовлення проект «За здоровий образ життя» від молодіжної громадської організації «Отогава-до» отримав грант від Вознесенської міської ради. Проектом планувалося відкриття центру, який би об’єднав починання та роботу в сфері оздоровлення населення нашого міста. На міському стадіоні тепер існує такий центр. Задачі якого інформувати та допомагати бажаючим відновити і зберегти здоров’я. На базі центру існує бібліотека здоров’я, яка налічує 200 книжок про різні методики оздоровлення, виховання дітей, духовного удосконалення та багато інших. Існує база даних про різні організації які існують у нашому місті і які займаються питаннями оздоровлення, як фізичного так і духовного. Уже існують такі групи: група йоги, група здоров’я на східних методиках, група по вивченню Тай-цзи (китайська гімнастика), карате, він-чун. Почав працювати тренажерний зал для фітнес тренувань. Центр „За здоровий спосіб життя” співпрацює з районною лікарнею, з відділом охорони здоров’я міської ради, з спорткомітетом міста та з ДЮСШ. Велика вдячність меру нашого міста за підтримку роботи нашої організації.
 

Спорт

Відкриття Академії східних єдиноборств
Також відбулося відкриття Школи східних єдиноборств. Дуже гарне, сяюче новизною приміщення і спортивні зали. Тепер діти..
Увага!!! «Велика козацька регата»!
Дитячо-юнацька козацька морська школа «Сокіл» під егідою Українського реєстрового козацтва, в межах програми «100..
Спортивні танці
16-18 лютого відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс по спортивним танцям. У числі українських клубів танцювальний клуб..
Презентація плавального басейна
В четвер в сесійній залі міської ради відбулася презентація проекту плавального басейну, який представив керівник..
ФК «Зелений Гай – 95»
20 вересня 2007 р. у місті Родимне Польща проходив традиційний міжнародний турнір з футболу серед юнаків 1993 р.н...

 

Экономика

В городе создан общественный бюджетный совет
В ноябре 2006 г., в городе Вознесенске начал свою работу общественный бюджетный совет. Инициатива создания данного объединения принадлежит общественной организации « Агентство экономического развития г. Вознесенск» которая при тесном сотрудничестве..
В м. Вознесенську підписано Меморандум щодо забезпечення прозорості бюджетного процесу
З метою забезпечення участі громадськості міста у формуванні місцевого бюджету, забезпечення прозорості місцевих фінансів та врахування пропозицій від жителів міста стосовно використання бюджетних коштів було підписано Меморандум щодо забезпечення..
Шановні підприємці!
З метою підтримки в місті розвитку малого бізнесу створено юридичну особу – Вознесенський міський Фонд підтримки малого підприємництва. Основною метою даного фонду є надання повторної фінансової допомоги суб’єктам малого бізнесу, які є учасниками..
Соціальне замовлення як механізм вирішення соціальних проблем
В житті міста є дуже багато соціальних проблем на вирішення яких не завжди в місцевому бюджеті знаходяться кошти, тому варто чітко визначати пріоритети розподілу фінансових ресурсів громади. З метою визначення пріоритетних напрямків розподілу..
Що в місті будувати?
Всі ми, мешканці міста, спостерігаємо за тим, як наше місто розвивається, будуються нові об’єкти, зростають нові житлові квартали, покращується благоустрій та зовнішній вигляд міста. На протязі останніх років містобудівна діяльність в м...
Миколаївське РВ провело засідання Секції з питань соціально-економічного розвитку
12 березня Миколаївське РВ АМУ спільно з Вознесенською міською радою провело засідання Секції з питань соціально-економічного розвитку Миколаївського РВ на тему: «Системи управління якістю. Застосування ISO 9001:2000». Для участі у засіданні..
Звіт
Звіт про базове відстеження результативності регуляторного актуНазва регуляторного акту : «Про встановлення земельних сервітутів та визначення плати за них»Виконавець заходів з базового відстеження результативності : Фінансове управління..

 

Общество

В місті створено громадську раду з питань житлово-комунального господарства!
З 10 лютого в місті розпочала свою роботу громадська рада з питань житлово-комунального господарства. Створення даної ради стало можливим завдяки реалізації проекту громадської організації «Агентство економічного розвитку м. Вознесенська», в рамках..
УВАГА КОНКУРС !!!!!
Вознесенська міська рада оголошує про початок грантового конкурсу, фінансування якого здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету в рамках програми „Соціального інвестування міста Вознесенська на 2006 р.”ЗАГАЛЬНИЙ ГРАНТОВИЙ ФОНД СКЛАДАЄ 50 000..
Учитель року
Учитель - це не лише почесне звання. Справжній учитель - це покликання. Саме для того, щоб визначити найкращих вчителів і проводиться традиційний щорічний конкурс «Учитель року».У міському конкурсі «Учитель року-2007» взяли участь вчителі..
Результати проведення соціологічного дослідження «Перешкоди та прояви корупції на шляху здійснення безоплатної приватизації землі громадянами»
У серпні 2007 р. Вознесенською міською громадською організацією «Агентство економічного розвитку м. Вознесенська» було проведено соціологічне опитування. Опитування проводилось в рамках реалізації проекту «Протидія корупції в сфері управління..
Проведення днів довкілля у Вознесенську
Розпорядження міського голови № 28-р з метою поліпшення санітарного стану міста, очищення його від стихійних сміттєзвалищ після осінньо-зимового періоду, наведення належного порядку на прилеглих територіях підприємств, установ, організацій, на..
Не словом, а ділом
У рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» ЗОШ № 8 взяла активну участь в посадці нових дерев. Шкільне лісництво «Зелений гомін» зовсім юне, але є наставники – фахівці лісового господарства, які завжди допоможуть і підтримують не лише словом, а й..
Муніципальний розвиток громадян
З 23 по 25 квітня наше місто відвідали експерти Муніципальної програми врядування та сталого розвитку Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (МПВСР/ПРООН) Ірина Скалій – експерт з врядування та сталого розвитку та Леонід Туловський –..


Добавить комментарий!